Miers

Viss plūst un mainās. Atceries manus spiedzošos bloga ierakstus par dzīvokļa meklējumiem un ideālo dzīvokli? Nu, re. Tie vairs nav aktuāli. Dzīvoklis atrasts, gandrīz apdzīvots un, ja zini par mani vismaz tik daudz, lai zinātu manu pirmo (pašu pirmo) darba vietu – esi gaidīts uz sālsmaizi. Nē, nu – vispār, šis ir tough cookie, reti kurš zina manu pašu, pašu pirmo darba vietu.

Tagad dzīvoju vietā, ko nodēvējām par Mieru. Bija krietni cīniņi starp piemēram, House of Gods un Miķeļmājām (uzmini nu, kurš no mums pastāvēja par kuru no šiem nosaukumiem!), bet nonācām pie šī. Miers mājā. Tie, kuri saprot, par kādu nosaukumu runa, un kāpēc vispār nepieciešams kaut kāds nosaukums mājām, visticamāk, šo lasa savā iPhone, sēžot Birojnīcas atklāšanā.

Te nebūs nekādu asprātību, tās visas kaut kā jau tiek izmestas pīpējot uz terases vai sēžot Piena dīvānos. Kad mana dzīve paliks antisociālāka (lasi: garlaicīgāka), šeit atkal parādīsies spridzinoši, dusmīgi un wannabe smieklīgi ieraksti. Pagaidām – dzīve ir forša, ķeram pēdējo vasaru vai jau lienam siltās gultās pie kāda vai kādas krūtīm. Drīz taču sāksies Tava mīļākā seriāla nākamā sezona.

3-2-1 – go!

Advertisements
Miers

2 thoughts on “Miers

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s