Ulla pret Jāni

No sirds cienu pirms pāris mēnešiem radušos projektu “Ulla pret Jāni”. Man patīk projekti, kas izstaro sirsnību un pozitīvismu, bet nedara to pārspīlēti vai mākslīgi. Projekti, kuri liek noticēt tam, ka tajos ielikta sirds.  Tie patiesie. Šis projekts ir viens no tādiem – abi enerģiski, abi aktīvi un – katrs savā veidā cilpo pa dzīvi un iedvesmo visus apkārtējos.

Attēls: ekrānšāviņš no www.ullapretjani.lv

Sākotnēji domāju, ka projekts ir absolūta divu cilvēku – skrējēju + cilvēka – interneta “bērniņš”, tomēr šobrīd ik pa brīdim rodas sajūta, ka tā varētu arī nebūt. Izskatās, ka tā varētu būt viena no starp-aktivitātēm Nordea Rīgas Maratona kampaņā. Ja tā, tad tas pelnījis pat vēl lielākus komplimentus – izcila, laicīgi izdomāta stratēģija un perfekta realizācija. Ievelk pat tādus “skriešanas-malā-sēdētājus” kā mani un aicina aizdomāties, sākot ar jautājumu: “Kas būtu, ja es tomēr uzvilktu tās skriešanas kurpes un izmestu kādu līkumu?” un beidzot ar ziņkāri un apņēmību: “Nē, bet nopietni – ja nu gadījumā es varu satrenēties tā, ka varu kaut pusmaratonu noskriet?” Bet, protams, es tikai spriedelēju par iespējamo projekta izcelsmi un mērķi – nepretendēju uz patiesību.

Ja ticam projekta mājas lapā esošajam laika skaitītājam, starta šāvienam jāatskan jau pēc 5 minūtēm. Nu ko, turēšu arī savus īkšķus un, lai veicas!

Papildinājums: Mājas lapas pulkstenis esot mānīgs – Ulla un Jānis startēs 10:10 pēc NYC laika (aptuveni 17:00 pēc mūsējā) svētdien.

Advertisements
Ulla pret Jāni

2 thoughts on “Ulla pret Jāni

 1. cab says:

  Hey, tas laika counter tomēr ir mazliet mānīgs – viņi startēs 10:10 pēc NY laika, kas orientējoši ir + – 17:00 Latvijā svētdien. Un nē, tas nav reklāmas projekts, tomēr abi iesaistītie ir reklāmas darboņi, tā kā.. 😉

  1. Austra says:

   O, skaidrs – zināšu, kad jātur īkšķi!

   Bet par projektu – paldies par info. Burvīgs jebkurā gadījumā – reklāmas vai nereklāmas. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s