Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #2 – Pusdienlaiks.lv

Komentē kolēģis:

Vakar pasūtījām no Pusdienlaiks.lv (www.pusdienlaiks.lv). Pusdienu piedāvājums bija nedaudz dārgāks (maksāja 2,50 LVL) + bez zupas, bet ar diezgan palielu ēdiena apjomu un bezmaksas maizi (kas nebija ķieģelītis!). Par cenu – bija arī lētāki varianti – izvēlējos šo dēļ šašlika.

Par pamatēdienu, tātad: Porcija izskatījās tiešām apjomīga. Bija pat ar kaudzi. Pat salāti bija pietiekošā daudzumā. Diemžēl arī šim piegādātājam kaut kā neizdevās mums ēdienu piegādāt siltu – saņēmām to diezgan aukstu. Tomēr šīs pusdienas bija pat salīdzinoši garšīgas. Garšas kompozīcija bija pavisam ok, vienīgi gaļa bija nedaudz sīksta + pavārs laikam neko nav dzirdējis par bambusu kociņu mērcēšanu – gaļu dabūt nost no kociņiem bija diezgan liels izaicinājums. Pārsteidzoši, bet arī šis piegādātājs neuzskata nazi par nepieciešamu ēšanas darbarīku.

Kopvērtējums: labāk, kā pirmdien! Šo tiešām varēja ieēst un pat apēst!

Kā tas izskatījās? Tā:

Advertisements
Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #2 – Pusdienlaiks.lv

5 thoughts on “Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #2 – Pusdienlaiks.lv

 1. aaa says:

  Priekš kam šašļikam nazi, tas tak tiek speciāli taisīts, lai ēstu, ar rokām paņemot kociņu, un ar muti ņemot tos gaļas gabalus.

  1. Jā, kartupeļus arī arī bāž mutē vesalus vai saspiež rokās tā, ka nāk pa pirktu spraugām ārā, un to tad ēd kā atsevišķus kumosus.

   Par akmens laikmeta gaļas ēšanas tradīcijām es nestrīdēšos. Viens ir skaidrs – novilksi līdz savam līmenim un sakausi ar pieredzi 😦

 2. aaa says:

  emm, artīti, kurš nu būtu runājis. Varbūt uzskati arī, ka ir kāda etiķete, kā jāēd ēdiens putuplasta kārbiņās? Smieklīgi. Šis ēdiens ir paredzēts būvniecības uzņēmumu darbiniekiem stroikā un basta. Kādi naži.

 3. Un vistas spārniņus arī kāds laikam ar nazi un dakšiņu ēd? 😀 Tas jau nekas, ka IR ēdieni, kurus drīkst un ir pareizi ēst ar rokām. Konkrēto cepto gaļu nezinu vai, jo tur tomēr viss kas pa virsu saliets, fig to iesmu tā smuki paņemsi, bet…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s